Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-09-21

Vertingiausios finansų knygos. Penktadieninis TOP5

Publikuota: Kita

Pavadinime įrašiau vertingiausios, nes, mano nuomone, būtent tai yra ta literatūra, kurią derėtų perskaityti kiekvienam, nors kiek besidominčiam finansų pasauliu ar ekonomika.

 

1.      T. Dreizerio visa trilogija – „Finansininkas“, „Titanas“ ir „Stoikas“. Nepaisant to, kad tai tėra romanai, juose gana smulkiai aprašomas puikus finansininko (šiais laikais jį vadintume investuotoju) portretas ir jo gyvenimo istorija. Beje, smulkiai aprašomos ir visos gudrios operacijos ir aferos. :)

 

2.      R. Kijosakis – Turtingas tėtis, vargšas tėtis. Kaip ir rašo pats autorius, šioje knygoje atskleidžiama tai, ką žino tik „turtingas tėtis“, bet ne statistinis pilietis. Šį kūrinuką patarčiau skaityti labiau tuo atveju, jei esate nedaug (ar vidutiniškai) susipažinęs su finansų pasauliu. Pažengusiems tai tiesiog smagus lengvas kūrinukas.

 

3.      Steven D. Levitt – Freakonomics. Ir narkobiznis gali būti geras finansų tvarkymo modelio pavyzdys. Būtent dėl tokių ir panašių palyginimų ši knyga įdomi ir greitai skaitoma. Rekomenduoju visiems – mažų mažiausiai dėl smagumo. Tiesa, nežinau, ar yra lietuviškas vertimas.

 

4.      Bert Whitehead – Why Smart People Do Stupid Things with Money. Gali pasirodyti, kad galbūt ir jūs elgiatės kvailai su savo pinigais.

 

5.      Eric Tyson Personal Finance for Dummies. Perskaitykit dar prieš griebdamiesi kažko rimtesnio.

 

    

Jūsų, AF Patarėjas.


Atgal į: Vertingiausios finansų knygos. Penktadieninis TOP5