Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-09-17

Daugiau pinigų nei fantazijos. Gyvenimo paradoksas

Publikuota: Kita

Staiga praturtėjusių visados buvo, yra ir bus. Tai ir tokios didelės sėkmės nesitikėję verslininkai, ir aukso puodų laimėtojai. Laimės kūdikiai, turbūt galvojate jūs. Bet ar iš tiesų visada tai laimė?

Vos išlindus iš Rusijos „prieglobsčio“, Lietuvoje kapitalizmas ėmė reikštis pačiomis ryškiausiomis savo spalvomis – naudojimasis įstatymų netobulumu, kontrabanda ir kiti „verslai“. Tuo metu atsirado gerus pinigus uždirbusių asmenų. Žinoma, buvo neramūs laikai ir išlaikyti tokias lėšas reikėjo „stogų“ ir panašiai. Tačiau praėjus neramumams, išsaugoję turtus žmonės kartas nuo karto randami pabaigę gyvenimus sava valia. Neretas nesusimąsto, kodėl taip atsitiko – juk jis turtingas, nieko nestokoja, tai kodėl visvien nepatenkintas? Panaši situacija yra ir su aukso puodų laimėtojais – neretas iššvaisto pinigus, sugriauna savo ir šeimos gyvenimus. Kas gi atsitinka?

Priežastis visiškai paprasta – tie žmonės neturi fantazijos. Lyg iš dangaus nukritę pinigai jiems iškart tampa pasilinksminimų forma, menkaverčių svajonių įgyvendinimu. Tik išleidę viską jie supranta, kad gyventi reikia ir toliau, tačiau tam jie nėra pasiruošę nei psichologiškai, nei finansiškai – nėra investuota, pasilikta ateičiai.

Taip atsitikti gali ir jums. Bet aš turiu gerą naujieną – yra būdas to išvengti. Žinoma, galima nepirkti Teleloto ar nekurti verslo, tačiau galima ir kitaip. Paimkite popieriaus lapą, viršuje užrašykite 1.000.000Lt. Tuomet jame surašykite viską, ką su tokia pinigų suma darytumėte. Pamatysite, tai nėra taip lengva. Pasidėkite šį lapą savaitei, o po to jį perskaitykite ir patobulinkite. Po keleto kartų turėsite gana rimtą planą. Ir jau galite būti ramūs – to tikrai užteks. Na, dar prireiks šiek tiek valios.

Beje, net ir šito neprireiks, jei gyvensite principu, kuriuo stengiuosi gyventi ir aš:

„Pinigai nėra galutinis tikslas, tai tėra priemonė mano tikslams“.


Jūsų, AFP.
Atgal į: Daugiau pinigų nei fantazijos. Gyvenimo paradoksas