Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-08-29

Trumpai apie mane ir blogą

Publikuota: Kita

Sveiki!

Esu 24 metų ekonomistas, rinkų analitikas. Mano profesija man kartu yra ir hobis, todėl domiuosi viskuo, kas dedasi pasaulio ekonomikoje, finansų rinkose. Džiaugiuosi savo profesija, nes ji padeda ir asmeniniame gyvenime – puikiai susitvarkau su savo asmeninių pinigų srautais, kol kas labai neblogai sekasi pasirinkti pelningiausius investavimo ir taupymo instrumentus. Tačiau pastebėjau, jog žmonės aplink mane – draugai, giminės, net bendradarbiai – nesugeba gerai tvarkytis su asmeniniais finansais, nežino pačių pagrindinių principų tam.

Pastebėjau, jog lietuviškoje internetinėje erdvėje praktiškai nėra rimtų tinklapių, rašančių asmeninių finansų klausimais. Todėl nusprendžiau – pasinaudosiu patogia tinklapio forma (blogu) ir užveisiu nuosavą asmeninių finansinių patarimų svetainę. Žinoma, blogas yra blogas ir įrašus rasite periodiškai.

Nuoširdžiai tikiuosi, jog mano rašliava ir patarimai padės Jums. Svarbu mokėti valdyti pinigus, kad jie nepradėtų valdyti Jūsų.

Jei norėsite man kažką patarti, turėsite pastebėjimų ar šiaip norėsite pasišnekėti, visada rašykite man: AFpatarejas@gmail.com. Lauksiu Jūsų laiškų!

 

Jūsų, AFpatarėjas.


Atgal į: Trumpai apie mane ir blogą