Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-04-08

Taupyti - ne gėda

Publikuota: Kita

Vis dažniau pastebiu, kad Lietuvoje visuomenė gana neigiamai žiūri į taupančius žmones. Aš pats didžiuodamasis galiu pasakyti, kad ir taupau, ir investuoju – nes man rūpi mano ateitis, ne tik ši akimirka.
Apie taupymą galima rašyti ir rašyti, tačiau mano šiandienos žinutė yra paprasta – būkite budrūs ir tiksliai žinokite, kur išleidžiami Jūsų pinigai. Teko kadaise skaityti straipsnį apie močiutę, kuri virš 40 metų mokėjo AT&T kompanijai po 29.10$ už 3 mėnesius, telefono paslaugų lizingo mokestį. Prie to dar atskirai mokėdavo abonementinį mokestį ir už pokalbius. Kadangi nebuvo pasivarginta perrašyti sutarties į žmoniškas (vis gerėjančias) sąlygas, tokiu būdu moteriškė prarado maždaug 40.000 JAV dolerių – juk už tiek išeina geras automobilis! Atkreipiu Jūsų dėmesį, kad mobilus ryšys pernai atpigo 17 proc. Pasitikrinkite, ar kartais nemokate vis dar tiek pat – jei taip yra, galbūt galite gauti geresnes sąlygas.
Moralas labai paprastas: pasirūpinkite, kad mokėtumėte teisingą kainą ir žinokite, kur išleidžiate savo pinigus.

“A penny saved is a dollar earned” - B. Franklin
Nuoširdžiai Jūsų, AFP.


Atgal į: Taupyti - ne gėda