Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-09-20

Maesto mintys viešai. „Neramumų amžius“

Publikuota: Kita

Alan Greenspan, tas maloniai atrodantis senukas, rugsėjo mėnesį išleidžia savo memuarus „The Age of Turbulence“. Jau dabar daug kas teigia, kad ši knyga bus tiek populiari, jog aplenks net Rowling „Harį Poterį“. Jau dabar laukiu galimybės ją įsigyti. Bent jau n-tąjį leidimą – kiti jau turbūt išpirkti. Neabejoju, kad tai bus vertinga turiniu knyga.

Apie ką ji? Pirmojoje knygos dalyje A. G. pasakoja apie savo kelią nuo Niujorko gatvių berniūkščio iki galingiausios pasaulio finansinės institucijos – Fedo – vadovu. Antroje knygos dalyje daugiausiai dėmesio skiriama G.W. Bušo politikai ir savo ekonominėms prognozėms.

Žinoma, knyga bus įdomi ne tik profesionalams – kaip visada buvęs FED vadovas nestokoja humoro ir kandesnių frazių, sudominsiančių, manau, ir ne vieną lietuvį. Juo labiau, kad temos, aprašomos knygoje, aktualios daugmaž daugeliui.

Jei turėsite galimybę pavartyti artimiausiu laiku šią knygą, pavydžiu Jums. Gero skaitymo!

Beje, štai ta garsioji knyga:

Jūsų, AF P.


Atgal į: Maesto mintys viešai. „Neramumų amžius“