BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sugrįžęs. Apie investicijas į akcijų rinkas

Štai pagaliau sugrįžau iš savo ilgosios kelionės po Europą. Apie kelionę geriau nepasakosiu - nelabai ta tema šiam blogui. Visgi kartas nuo karto galėsiu apžvelgti įdomybes finansų srityje mano aplankytose šalyse.

Taigi norėčiau pradėti ciklą apie investicijas į akcijas. Trumpai papasakosiu savo investavimo istoriją. Prisipažinsiu, iki 2007 metų investuodavau daugiausiai tik Baltijos šalių ir Lenkijos biržose, dabar iš šių beliko tik Lietuva - kitur nebematau geresnių galimybių užsidirbti, o tik pradirbti. Dabartinės mano investicijos aprėpia naująsias ES nares (Rumunija ir Bulgarija), kol kas iš ten nesitraukiu. Turiu keletą pozicijų ir Balkanų regione, tačiau neturėdamas ten pakankamai žinių apie regioną, stengiuosi būti atsargus. Tolimesnius regionus (Tolimieji Rytai, Lotynų Amerika) mano investicijos pasiekia per investicinius fondus - visiškai pasitikiu profesionalų kompetencija.

Taigi artimiausiu metu pasidalinsiu savo investavimo akcijų biržose patirtimi. Tikiuosi, kad tai jums bus naudinga.

Juk ne veltui sakoma, kad protingas žmogus mokosi iš savo klaidų, o išmintingas - iš svetimų. Linkiu pasimokyti iš manųjų.

Sugrįžęs Jūsų, AF Patarėjas.

 

Rodyk draugams