BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įsiteisiname! O kartu pats metas jus įspėti…

Turbūt šiandien pats geriausias metas pasakyti: tai, ką perskaitote šiame bloge tėra patariamojo pobūdžio tekstai. Autorius neprisiima jokios atsakomybės už trečiųjų šalių veiksmus, susijusius su šiame bloge publikuotais patarimais. Investuokite saugiai!

Kodėl apie tai rašau? Kodėl būtent šiandien? Ko gero jau žinote, jog VPK patvirtino galimybę įsiteisinti asmeniniais finansų patarėjais. Nors tikrai neketinu bent artimiausiu metu tuo užsiimti komerciškai, tačiau iš principo toks sprendimas nudžiugino. Juk tapus tokioms paslaugomis populiariomis, daugės asmeninių investicijų į verslą, įmones, akcijas, augs BVP ir kartu žmonių gerovė.

Yeah, right. Iš principo viskas ne taip gražu, kaip atrodo. Kadangi iki šiol neturime Lietuvėlėje jokios patirties šioje srityje, VPK gerokai apsidraudė ir uždėjo didelius barjerus bet kokioms spekuliacijoms ar apgavystėm. Žinoma, tai apsunkina ir sąžiningų asmenų darbą. Be to, kol kas nė vienas fizinis asmuo negalės būti nepriklausomu konsultantu šioje srityje – tai galės daryti tik įmonės. Taip kad nori konsultuoti – steik įmonę. Nieko ypatingo, bet iš principo nepatogu.

Nepaisant visų kliūčių, barjerų ir kitų nesamonių, šiai rinkai prognozuoju geriausias perspektyvas jau po 3-4 metų.

Galbūt tuomet jau vertės pagalvoti apie nuosavą verslą asmeninių finansų patarėjų srityje? Laikas pradėti galvoti pavadinimą. :)

Na ir pabaigai smagus filmukas, kuris, tikiuos, praskaidrins menkai darbingą pirmadienį:

 
 Sėkmingų investicijų!

Jūsų, AFP. 

 

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Anonymous:

    Tai kaip ten su tuo filmuku? Nes aš nuorodos kaip ir nematau :)

Rašyti komentarą