BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vertingiausios finansų knygos. Penktadieninis TOP5

Pavadinime įrašiau vertingiausios, nes, mano nuomone, būtent tai yra ta literatūra, kurią derėtų perskaityti kiekvienam, nors kiek besidominčiam finansų pasauliu ar ekonomika.

 

1.      T. Dreizerio visa trilogija – „Finansininkas“, „Titanas“ ir „Stoikas“. Nepaisant to, kad tai tėra romanai, juose gana smulkiai aprašomas puikus finansininko (šiais laikais jį vadintume investuotoju) portretas ir jo gyvenimo istorija. Beje, smulkiai aprašomos ir visos gudrios operacijos ir aferos. :)

 

2.      R. Kijosakis – Turtingas tėtis, vargšas tėtis. Kaip ir rašo pats autorius, šioje knygoje atskleidžiama tai, ką žino tik „turtingas tėtis“, bet ne statistinis pilietis. Šį kūrinuką patarčiau skaityti labiau tuo atveju, jei esate nedaug (ar vidutiniškai) susipažinęs su finansų pasauliu. Pažengusiems tai tiesiog smagus lengvas kūrinukas.

 

3.      Steven D. Levitt – Freakonomics. Ir narkobiznis gali būti geras finansų tvarkymo modelio pavyzdys. Būtent dėl tokių ir panašių palyginimų ši knyga įdomi ir greitai skaitoma. Rekomenduoju visiems – mažų mažiausiai dėl smagumo. Tiesa, nežinau, ar yra lietuviškas vertimas.

 

4.      Bert Whitehead – Why Smart People Do Stupid Things with Money. Gali pasirodyti, kad galbūt ir jūs elgiatės kvailai su savo pinigais.

 

5.      Eric Tyson Personal Finance for Dummies. Perskaitykit dar prieš griebdamiesi kažko rimtesnio.

 

    

Jūsų, AF Patarėjas.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Ignas:

    Labas dar kartely R.T.Kiyosakio knygose labai daug vertingu patarimu. as asmeniskai jau perskaiciau Du teciai Turtingas tetis ir Vargsas. ir dar nemazai kitu ROBERTO knygu,siuo metu skaitau turtingojo tecio IVESTICIJOS VADOVA ir tokiu budu bandau susikurti savo finansiny plana,pasirinkti sau priimtina investuotojo tipa, ir kaip sukurti stipru nuosava versla, stengiuosi laikytis visu nurodymu ir patarimu, apgalvoju visa cia pateikta informacija. Laukiu jusu AFP laisko. aciu

Rašyti komentarą